MAPA PASJI

  1. en

Książka zostanie wydana w formie albumu. Będzie to pierwsza taka publikacja pokazująca życie odwiedzających Tleń turystów oraz lokalnych mieszkańców. Będzie to wyjątkowa okazja, aby odkryć Tleń zupełnie z innej strony. W naszym albumie znajdą się zdjęcia jeszcze nigdy nie publikowane, jak i te, które pojawiły się na naszych wystawach. Fotografie przeniosą nas w czas wspomnień, które pamiętamy. Wakacje, wspólne wyjazdy, miejsca wypoczynku. Gratką i zaskoczeniem dla wielu, będą zdjęcia lokalnych mieszkańców Tlenia, którzy żyją tu od pokoleń. Życie codzienne, nieistniejące budynki, bezcenne opowieści.

Podziel się swoimi zdjęciami - zostań współautorem!

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoimi wspomnieniami. Szukamy wyjątkowych zdjęć z naszej miejscowości. Dla nas każda fotografia, dokument jest na wagę złota. Wszystkie osoby, które chciałyby zostać współautorami tego Albumu, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy odnaleźć zdjęcia schowane w dawnych albumach i szufladach. Następnie prosimy o wiadomość na nasz adres e-mail kontakt@mojtlen.pl

Wesprzyj nas - zostań mecenasem pierwszego wydania!

Chciałbyś zostać naszym partnerem? Chciałbyś wesprzeć wydanie albumu? Skontaktuj się z nami.Planujemy wydanie książki jeszcze w tym roku. Jeśli nie będzie większych przeszkód, będziemy mogli cieszyć się świeżym drukiem już w najbliższe wakacje. Zachęcamy do kontaktu. To od Nas wszystkich będzie zależało, jaki będzie finał tej opowieści.

 

 

Zostań współautorem książki o Tleniu

24 kwietnia 2020

Powrót

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA