Zapraszamy do Tlenia 11 sierpnia 2019. W tym dniu (niedziela) odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie. Auta pojawią się przy Dworzec Tleń już o godzinie 11:00

Ponad 30 pojazdów

Tego dnia możemy się spodziewać perełek nie tylko polskiej motoryzacji. Syrena, Garbus, Maluch czy Żuk, to tylko początek listy. Triumph, Wołga, Skoda czy przedwojenny Citroen otworzą swoje drzwi dla odwiedzających zlot. 

Samochody i jednoślady

Klasyczne auta to wspomnienie dawnych marzeń. Spodziewamy się również wielu motocykli. Dawna WSK czy Junak, niegdyś porządana przez młodzieńców, pojawią się aby przywrócić wspomnienia.

UTRUDNIENIA W PARKOWANIU!

W związku z wydarzeniem, informujemy, że parking przy Dworzec Tleń jest zarezerwowany dla uczestników zlotu do godziny 15. Zachęcamy do korzystania z okolicznych parkingów (zaznaczone na grafice), w tym również nieodległym parkingu przy kościele w Tleniu.

 

Informacja dla uczestników zlotu.

Zapraszamy na parking przy Dworcu w Tleniu. Po przybyciu, prosimy o zameldowanie się wewnątrz budynku. Czekamy na was już od godziny 10. Prosimy o parkowanie samochodów zgodnie z planem umieszczonym na grafice. 

 

Około godziny 15 auta przejadą ulicą Bydgoską oraz ulicą Czerską w kierunku ośrodka Biała Koszula, gdzie odbędzie się nieoficjalne zakończenie zlotu.

 

 

Podczas trwania wydarzenia, zapraszamy wszystkich do budynku Dworzec Tleń. Powrót do przeszłości w miejscu, które przywołuje wspomnienia.

Zlot Dawnych Pojazdów
co, gdzie i jak!

10 sierpnia 2019
Noc Muzeów Tleń 2019

MAPA PASJI

  1. en

POWRÓT

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA