"Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym."

                                                                               Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”.

 

Weekend pełen atrakcji

Dzień dziecka to bardzo wyjątkowy dzień. Dlatego warto przeżyć go w doskonały sposób. Dzieci czekają na ten dzień, bo wiedzą, że spędzą go z rodzicami. Rodzice starają się, aby tego dnia dzieci czuły się naprawdę wspaniale. Oto atrakcję, które odbędą się w okolicy, które pomogą spędzić ten czas w bardzo ciekawy sposób.

Osie, kino dla małych i dużych!

1 czerwca (sobota) poraz kolejny w Osiu, z okazji Dnia Dziecka zjawi się Ferment Kino Objazdowe. Przygotowano na ten dzień seanse dla małych i dużych.    Oto co będzie można zobaczyć:

12:00 Paskudy. UglyDolls.

14:00 Dzień czekolady.

15:45 Pokemon. Detektyw Pikachu.

18:00 Paskudy. UglyDolls.

20:00 Podły, okrutny, zły.

Bilety dostępne w cenie 14 - 17 zł, na: www.ekobilet.pl/kino-ferment

Więcej szczegółów w wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/2331753157040182/

 

Tleń, atrakcję na plaży!

2 czerwca (niedziela) Wdeckie WOPR, OSP Osie, Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gmina Osie, LZS Grom Osie organizują Dzień Dziecka na Plaży Strzeżonej w Tleniu od godziny 12:00 do 18:00.

W programie: piknik edukacyjny, zjeżdżalnie i zamki dmuchane, przejażdżki motorówką, ognisko, pokazy strażackie, pokazy pierwszej pomocy, zawody i konkursy sportowe z nagrodami.

Wstęp bezpłatny.

 

Tleń, Wystawa na Dworcu.

2 czerwca (niedziela) zapraszamy w mury dworca w Tleniu. Wystawa nabierze innego kształtu, dzieci znajdą sporo ciekawostek z dawnych lat. Szykowana jest też mała niespodzianka.  Tego dnia wspomnimy wydarzenia, które zmieniły nasz kraj, wybory czerwcowe z 1989 roku. Dworzec Tleń będzie otwarty w godzinach pomiędzy 11 a 15. Więcej informacji o wystawie w czerwcu w wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/481443179272349/

Wstęp oczywiście bezpłatny.

 

 

 

Żur, Zawody Wędkarskie. 

 

2 czerwca w niedzielę z okazji Dnia Dziecka przy zaporze w Żurze zapraszamy najmłodszych miłośników wędkarstwa oraz ich rodziców na zawody wędkarskie. Zawody rozpoczną się o godzinie 8:00. Zakończenie tradycyjnie odbędzie się na polu biwakowym wspólnym ogniskiem i wręczeniem nagród.

Ilustracja źródło: FB. Żur/Wałkowiska Osie Poland

 

Dzień Dziecka 2019, co w okolicy?

29 maja 2019

MAPA PASJI

  1. en

POWRÓT

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA